ZESPÓŁ

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!

Marcin Wilczyński

Prezes zarządu
+48 533 377 827
marcin@ltd-ps.com

Eliza Wilczyńska

Wiceprezes zarządu
Dział kontaktów zagranicznych
+48 533 377 826
eliza@ltd-ps.com

Monika Kołodziejczyk

Główna księgowa
monika@ltd-ps.com

Karina Maślak

Manager
+48 533 377 825
karina@ltd-ps.com

Wanda Siwecka

Kierownik działu finansów
+48 533 523 258
wanda@ltd-ps.com

opieka nad osobami starszymi: koordynatorka

Agata Strombek

Kierownik działu rekrutacji
+48 533 377 828
agata@ltd-ps.com

Paulina Jędrejek

Specjalista ds. rekrutacji
+48 533 377 829
rekrutacja@ltd-ps.com

Emilia Kołodziejczyk

Specjalista ds. logistyki
+48 533 377 824
transport@ltd-ps.com

Kornelia Woźniak

Młodsza księgowa
ksiegowosc@ltd-ps.com

Kamila Wilczyńska

Kierownik działu marketingu